Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare malpraxis si RCA - Spitalul Turnu Magurele MALPRAXIS -activitati de asistenta medicala spitaliceasc –prima de asigurare 1877 ron -activitati de asistenta medicala ambulatoriu clinic ––Prima de asiigurare 2194 ron -activitati de asisitenta medicala ambulatoriu patraclinic- Prima de asigurare 146 ron Total 4217 ron Raspundere civila auto pentru : Autoturism Dacia Logan Serie UU1LSDAEF40680151 Nr inmatriculare TR04TUY Perioada de valabilitate 12 luni de la 23.12.2020 pana la 22.12.2021 prima de asig 374 lei PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26920064
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.591 RON
- Valoare atribuită
- 4.591 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.