Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Image Produs Cod Cantitate Pret SubtotalBiblioraft plastifiat A3, landscape, 7.5 cm 302091442 1 24.99 Lei 24.99 LeiBiblioraft plastifiat interior-exterior PP 5 cm- Culoare: verde 326041403 10 7.49 Lei 74.90 LeiBiblioraft plastifiat interior-exterior PP 5 cm- Culoare: rosu 326041403 5 7.49 Lei 37.45 LeiBiblioraft plastifiat interior-exterior PP 7.5 cm- Culoare: albastru 326041404 10 7.49 Lei 74.90 LeiCalculator de birou cu 14 digiti cu ecran rabatabil CANON AS-2400 303071631 1 48.00 Lei 48.00 LeiCalculator de birou cu 16 digiti NOKI H-MS006 3011110533 2 52.00 Lei 104.00 LeiIndex autoadeziv plastic 45x12 mm, 8 culori neon+rigla, STICK'N 1520015 2 7.00 Lei 14.00 LeiOrdin de deplasare 126101507 2 4.20 Lei 8.40 LeiPix cu gel 0.5 mm OFFICE POINT- Culoare: albastru 327101227 5 1.50 Lei 7.50 LeiPix cu gel 0.5 mm OFFICE POINT- Culoare: negru 327101227 10 1.50 Lei 15.00 LeiPix cu gel 0.5 mm OFFICE POINT- Culoare: rosu 327101227 4 1.50 Lei 6.00 LeiPlic B4 kraft siliconic cu burduf 5 cm, GPV 1011016 100 0.90 Lei 90.00 LeiSeparatoare biblioraft 100 file, 4 culori/set 314031514 1 8.40 Lei 8.40 LeiTextmarker STANGER 6 buc/set 325091311 1 12.40 Lei 12.40 Lei

Număr anunț
DA26991356
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,96 RON
Valoare atribuită
441,96 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,96 RON

din 441,96 RON estimat