Atribuită
Cumpărare directă
10 1025621 CABLU MYYM 5X10 (FR-NO5VV5-F) R100 M 25,00 31,90 670,17 127,33 20 6004653 BANDA DE MONTAJ 12X0,8X10M 1041403 012ZF BUC 1,00 25,61 21,52 4,09 30 1020798 DIBLU NYLON+SURUB 6X80 1PG=50 BUC 01141 PUN 2,00 22,00 36,97 7,03 40 7001319 BURGHIU SDS PLUS 6X200 597777/2608833780 BUC 2,00 23,72 39,87 7,57
- Număr anunț
- DA26923371
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,53 RON
- Valoare atribuită
- 768,53 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.