Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea conditiilor de munca conform HG nr. 917/2017. Masurare camp electromagnetic. (Arges, Olt, Bacau, Botosani, Braila, Galati, Iasi, Mehedinti, Suceava, Teleorman, Sibiu)

Număr anunț
DA26922123
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.940 RON
Valoare atribuită
6.940 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.940 RON

din 6.940 RON estimat