Atribuită Cumpărare directă

Canon Toner Cart. CRG 728 für i-SENSYS MF4410/MF4430/MF4450/ MF4550/MF4570/MF4580 (3500B002) EAN: 4960999664118, 3500B002, CANL728 3 215,16 645,48 2 A87M050 KONICA BIZHUB 227 TONER BLACK EAN: 4250911710680, A87M050, 125038440236 2 185,64 371,28 3 Konica-Minolta Toner TN-118 (A3VW050) 1pcs A3VW050-1, 7490 4 118,76 475,04 4 Compatible Hewlett-Packard 410A (CF410A) / Black, 2300 p. CF410A 3 64,56 193,68 5 Compatible Hewlett-Packard (CF411A) CF412A CF413A Cyan, Magenta, Yellow 2300 p. CF411A,CF 412A,CF413A 9 66,70 600,30 6 Compatible Brother TN321 BK, TN321C, TN321M, TN321Y TN321 BK, TN321C, TN321M, TN321Y 4 58,13 232,52 7 Compatible TN328BK BROTHER HL4570CDW TONER BLACK TN328BK BRO 3 61,12 183,36 8 Compatible Brother TN328C, TN328M, TN328Y TN328C, TN328M, TN328Y 9 74,12 667,08 9 Compatible Brother Cartridge TN-3480 STN3480/3422S (8K) 002-03-SN3480, 26064 2 46,21 92,42 Compatible TONER LEXMARK CX 410, CARTUS TONER BLACK 80C0S10 2 183,86 367,72 Compatible TONER BROTHER LEXMARK CX 410, CARTUS TONER (C,M,Y)/ 2 BUC MAGENTA, 1 BUC YELLOU, 1 BUC CYAN 80C0S20 80C0S30 80C0S40 4 183,86 735,44 Total 4564,3, se vor livra pana la data de 02.12.2020

Număr anunț
DA26935410
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.564,32 RON
Valoare atribuită
4.564,32 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.564,32 RON

din 4.564,32 RON estimat