Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se va realiza conform caietului de sarcini atasat nr. 11307/25.11.2020 ce va fi parte din contract. Modul de gestiune a patrimoniului public/privat – AvanPatrimoniu Modulul Urbanism si RENNS inclusiv realizare harta GIS cu transpunere PUG - AvanUrbis MODUL ARHIVĂ ELECTRONICĂ LA ROL MODUL FORMULARE F2201/2202 Modul HR si Salarizare pentru 2 useri, independenți pentru funcționalitatea de introducere și editare date pe fiecare categorie MODUL PRESCRIPTIBILITATE MODUL IMPORT TREZORERIE MODUL PATRIMVEN (P2000) Sumar Unic contribuabil – platforma colaborativă între taxe, registrul agricol și urbanism – AvanPlus Sistem de operare cu licență: Microsoft Windows 10 Pro, OEM DSP OEI, 64-bit Licențe aferente bazelor de date - Licențiere SQL Server Standard + SQL Server CAL Runtime per User* (Program ISV Royalty): SQLCALRuntime 2019 ALNG Emb MVL x 1 bucata SQLSvrStdRuntime 2019 ALNG Emb MVL 1Clt x 3 buc Sistem de infrastructura informatica hardware Statie de lucru (Workstation) Lenovo P330 Procesor Intel Core i5-9600 Processor (6-Cores, 9MB Cache, up to 4.60GHz) Memorie RAM 16 GB 2 x 512GB Solid State Drive M.2 PCIe Opal 2 x 512 GB Solid State Drive, 2.5", SATA3, Opal Unitate DVD 3 ani garanție - TRANSPORT SI MONTAJ INCLUSE
- Număr anunț
- DA26947621
- Autoritate contractantă
- COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.296 RON
- Valoare atribuită
- 44.296 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.