Atribuită Cumpărare directă

Officejet Pro 9020 All-in-One multifunctional inkjet color A4, print, scan, copy, fax, wireless, multitasking, Smart Tasks; viteza printare (ISO) 24ppm a/n 20ppm color, prima pagina 9s a/n si 10s color, rezolutie max 1200x1200 a/n, 4800x1200 color, volum maxim lunar 30.000pag, recomandat pana la 2.500 pag/luna; memorie 512MB, procesor 1.2GHz; panou control CGD 6.75cm cu ecran senzitiv; limbaje: HP PCL3 GUI; ADF 35 coli cu duplex automat, tava 250 coli intrare, tava iesire 100 coli; copiere: viteza 23cpm (a/n) si 17 cpm (color), rezolutie pana la 600dpi, maxim 99 copii multiple, scalare 25-400%; scanare: flatbed si ADF, Twain v2.2, viteza 15ipm a/n si 8ipm color, duplex 15ipm a/n si 6ipm color, rezolutie pana 1200dpi, 24-bit/256 tonuri gri, OCR; formate fisier: BMP, JPG, PDF, PNG, RTF, TXT, TIFF; digital sending: scan to email, network folder, SharePoint, thumb drive; fax color max 203x196dpi, memorie 100pag; conectivitate: 1xHi-Speed USB2.0, 1xUSB Host, Fast Ethernet, wireless 802.11b/g/n, 2xmodem RJ-11; HP ePrint, Apple AirPrint, HP Smart, Mobile Apps, Wi-Fi Direct, certificare Mopria; capabilitati esentiale de securitate si management; se livreaza cu cartuse HP 963 Setup Black 1.000pag, si CMY 700pag fiecare, ulterior se pot folosi consumabile standard HP 963 Black 3JA26AE, 1.000pag, Cyan 3JA23AE, 700pag, Magenta 3JA24AE, 700pag, Yellow 3JA25AE, 700pag, si consumabile high capacity HP 963XL Black 3JA30AE, 2.000 pag, Cyan 3JA27AE, 1.600 pag, Magenta 3JA28AE, 1.600 pag, Yello

Număr anunț
DA26938031
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142 RON
Valoare atribuită
1.142 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
28.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142 RON

din 1.142 RON estimat