Atribuită Cumpărare directă

Intretinere 1000 ore 428E DPH01160, uleiuri,filtre,cruci cardanice, releu semnalizare.(conform deviz)

Număr anunț
DA26930282
Autoritate contractantă
Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.052,22 RON
Valoare atribuită
4.052,22 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.052,22 RON

din 4.052,22 RON estimat