Atribuită
Cumpărare directă
5 posturi TV satelit * 25.21 Lei fara TVA / luna * 12 luni Servicii de televiziune prin satelit, la nivelul Inspectoratului General de Aviație al MAI (Calea Ion Zăvoi, nr. 14, sector 14, București) pentru 5 televizoare având ca opțiuni canale: generaliste, știri, știri internaționale, educație, documentare, sport și tematice cu toate canalele posibile HD. Perioada de prestare a serviciilor menționate va fi 01.01.2020-31.12.2020. Plata se va efectua cu OP, în contul de trezorerie al OE, în termen de 30 de zile de la emiterea facturii.
- Număr anunț
- DA26947511
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,60 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.