Atribuită
Cumpărare directă
PERDEA EVA PREMIUM 3D BLEU 180X200 4,00 BUC BARA MET.CHICAGO 20MM TITAN 400CM 30901 2,00 BUC BATERIE RENA LAVOAR ZS54803-366 1,00 BUC MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8002 1,00 BUC ASPIRATOR PHILIPS FC8246/09 1,00 BUC SAC TEXTIL PT ASPIRATOR 1800T 1,00 BUC SCANDURA GARD 1500X109X21,5MM 10,00 BUC
- Număr anunț
- DA26920530
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV UNIVERSITAR SIMONA HALEP (CUI 4300612)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.287,97 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.