Atribuită Cumpărare directă

OFERTA NR ANUNT ADV1184866 16.9R28 / 440/80R28 ANVELOPA MICHELIN POWER CL 163A8 = 2726 RON/BUC 2 BUC = 5452 RON 16.9R28 CAMERA VALVA TR218A = 115 RON/BUC La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificat de conformitate; - certificat de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului. Montajul si echilibratul este inclus in pret si se vor efectua la service-ul autorizat RAR, Nurvil Tuning, de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr. 32, Ramnicu Valcea.

Număr anunț
DA26939761
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.567 RON
Valoare atribuită
5.567 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.567 RON

din 5.567 RON estimat