Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea a 8 bucati locuri de joaca - TOBOGAN 3.5M CU TURN SI HINTA; Lxl=5.9X3.9M. Furnizarea celor 8 locuri de joaca trebuie sa includa transportul in comuna Cosesti judetul Arges in locatiile din satele ce apartin comunei in amplasamentele indicate de beneficiar si montajul fiecariua dintre aceastea.
- Număr anunț
- DA26937368
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosesti (CUI 4469469)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.800 RON
- Valoare atribuită
- 41.800 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.