Atribuită Cumpărare directă

FRAGMIN 5000UI/0,2ml / DALTEPARINUM 400 X 95.28 = 38112 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26945966
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.112 RON
Valoare atribuită
38.112 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.112 RON

din 38.112 RON estimat