Atribuită Cumpărare directă

BA1601058-5 / Vaselina universala 5KG / 3 buc / 91.2 lei / buc YT06876 / Set oringuri 419 buc / 1 buc / 36.93 lei / buc YT06871 / Set saibe cupru 150 buc / 1 buc / 50.27 lei / buc FE6082.001.09 / Set coliere plastic / 2 buc / 17.77 lei / buc MAW79 / Filtru ulei / 1 buc / 16.3 lei / buc MAC27010 / Filtru aer / 1 buc / 24.38 lei / buc OE22830070 / Filtru combustibil / 1 buc / 66 lei / buc MACUK1829 / Filtru polen / 1 buc / 41.11 lei / buc

Număr anunț
DA26937995
Autoritate contractantă
Comuna Ponoarele Jud Mehedinti (CUI 6098316)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.064,47 RON
Valoare atribuită
7.064,47 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
01.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.064,47 RON

din 7.064,47 RON estimat