Atribuită Cumpărare directă

Tablou electric PT, 12 poziții - 2 Buc---- Ștecher CP, cu inel de extragere, 230 V, 16 A, cu pământare -30 Buc---- Ștecher cauciucat, fișă cauciuc, cu contact de protecție 16 A, 230 V - 5 Buc----- Întrerupător dublu ST 230 V, 10 A -10 Buc----- Bec LED 10 W, 230 V, E27 -20 Buc----- Bandă de montaj, 12 x 0,5 mm, 10 ml / buc -3 Buc----- Pini terminali (tub de capăt) 0,75 mm, roșu -100 Buc----- Pini terminali (tub de capăt) 0,75 mm, negru- 100 Buc----- Bandă izolatoare neagră, ignifugă, 20 ml -10 Buc.

Număr anunț
DA26951660
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
34928471-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,05 RON
Valoare atribuită
429,05 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,05 RON

din 429,05 RON estimat