Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE RAFTURI METALICE 2330X950X350 MM 7 POLITE CF CONTRACT

Număr anunț
DA26987410
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL DE PREVENIRE SI COMBATERE A SPALARII BANILOR (CUI 11806010)
Furnizor / câștigător
METALURGICA SA (CUI 485)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.032 RON
Valoare atribuită
16.032 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.032 RON

din 16.032 RON estimat