Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE TELEFONIE FIXĂ ( LTP + CENTRALĂ ), PENTRU ANUL 2021, în conformitate cu prevederile din caietul de sarcini al autoritatii contractante, abonament servicii telefonie fixa: 15 000 min nationale; Tarif 0 euro/min grup si retele nationale fixe. Tarif 0.05 euro/min dupa depasirea minutelor incluse catre retelele mobile nationale. Pret : 1100 lei, fara TVA. Perioada 01 ianuarie - 31 decembrie 2021.
- Număr anunț
- DA26927920
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 13.200 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.