Atribuită Cumpărare directă

Se vor livra 1000 electrozi EKG adulti si 100 pentru copii Va rugam sa livrati produsele insotite de factura pana marti 08.12.2020.

Număr anunț
DA26964900
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33123210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,26 RON
Valoare atribuită
388,26 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,26 RON

din 388,26 RON estimat