Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a echipamentelor de stingere a incendiilor, stingatoare P6 si P3 pentru centrele aflate in subordine. Stingator P6 presurizat si suport fixare. Transport inclus in pret. Termen maxim 24.12.2020

Număr anunț
DA26942389
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084 RON
Valoare atribuită
1.084 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084 RON

din 1.084 RON estimat