Atribuită Cumpărare directă

Achiziție pachet timbre poștale compus din timbre postale TIMBRUL POSTAL reprezinta modalitatea clasica de taxare a unui obiect de corespondenta.

Număr anunț
DA27005099
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat