Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare PLANSA SCHELET / SISTEMUL MUSCULAR DUO BPCD0 1 55.46 PLANSA SISTEMUL ENDOCRIN / SISTEMUL DIGESTIV DUO BPCD2 1 55.46 PLANSA SISTEMUL NERVOS / ANALIZATORII DUO BPCD1 1 55.46 PLANSA SISTEMUL RESPIRATOR / CELULA EUCARIOTA DUO BPCD3 1 55.46 PLANSA TESUTURILE UMANE / NIVELE DE ORGANIZARE A ORGANISMULUI UMAN DUO BPCD4 1 55.46 PLANSA SISTEMUL CIRCULATOR LA OM / SISTEMUL CIRCULATOR LA ANIMALE DUO BPCD5 1 55.46 PLANSA SISTEMUL EXCRETOR LA OM / SISTEMUL EXCRETOR LA ANIMALE DUO BPCD6 1 55.46 PLANSA SISTEMUL REPRODUCATOR LA OM / SISTEMUL REPRODUCATOR LA ANIMALE DUO BPCD7 1 55.46 PLANSA REPRODUCEREA CELULEI / VIERMII PLATI PAPAZITARI DUO BPCD11 1 55.46 PLANSA STRUCTURA TULPINEI LA PLANTELE LEMNOASE / STRUCTURA VARFULUI DE RADACINA DUO BPCD12 1 55.46 PLANSA STRUCTURA SI FUNCTIA FLORII LA PLANTE ANGIOSPERMATOPHYTA / STRUCTURA SI FUNCTIILE FRUNZEI BPCD13 1 55.46 PLANSA GERMINATIA SEMINTELOR / BRIOPHYTHA DUO BPCD15 1 55.46 PLANSA RELATII TROFICE IN ECOSISTEME / FERIGA DUO BPCD16 1 55.46 PLANSA GIMNOSPERMELE / REGNUL PROTISTA DUO BPCD17 1 55.46 Cele 7 minuni ale lumii - 4 DVD-uri IDY02 1 34.9 Istorii neelucidate - Atentate impotriva lui Hitler IDY09 1 9.9 Momente din Istorie - Cruciadele IDY12 1 12.9 HARTA IMPERIUL OTOMAN IN SECOLELE XIV-XVII 1400X1000 IHMED9 1 80.67 HARTA EUROPA IN PERIOADA NAPOLEONIANA 1400x1000 IHMOD5 1 80.67 HARTA EUROPA IN PERIOADA INTERBELICA (1918 -1939) 1400x1000 IHC2E 1 80.67 PLANSA TIMPUL IN ISTORIE / IZVOARE ISTORICE (DUO
- Număr anunț
- DA26965836
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE STURDZA (CUI 17140777)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.131,15 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.