Atribuită Cumpărare directă

Aleze cu strat interior de celuloza macinata, folie impermeabila in partea inferioara, asigura protectia persoanei imobilizate, ambalate 30 buc in pungi plastic sigilate -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26965869
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.640,50 RON
Valoare atribuită
6.640,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.640,50 RON

din 6.640,50 RON estimat