Atribuită Cumpărare directă

Motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5, pretul de vanzare este pretul la pompa din ziua alimentarii autovehiculelor clientului

Număr anunț
DA26964229
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.289,50 RON
Valoare atribuită
3.289,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.289,50 RON

din 3.289,50 RON estimat