Atribuită
Cumpărare directă
Aspenter 75mg*28cpr.gastrorez =17,Dexametazona Rompharm 4mg/ml sol.inj*10f*2ml /=400CT.Pantoprazol Sun 40mg pulb.sol.inj*1fl =1000FL, Paracetamol 500mg*20cpr=450CT,Furazolidon 100mg*20cpr TRP=25CT,Vitamina B1 Zentiva 100mg/2ml*5f*2ml =430CT,Vitamina B6 Zentiva 50mg/2ml sol.inj*5f*2ml=600CT,Vitamina C 200mg*20cpr.EEL =250CT, ACC 600mg cpr.eff*10pl/=30CT,Brufen 400mg*30cpr.film =16CT,Anxiar 1mg*50cpr =4CT,Tavanic 500mg*7cpr.film=28CT PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26942599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.013,13 RON
- Valoare atribuită
- 16.013,13 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.