Atribuită
Cumpărare directă
Se tarifeaza in functie de metoda de aplicare iar calculul cantitatiilor se face astfel: - pentru metoda prin nebulizare, se tarifeaza la metru cub iar cantitatea rezulta din suprafata x inaltimea incaperii/imobilului. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Unele dintre acestea detin inclusiv indicatie de utilizare in unitati sanitare. Domeniu de activitate: bactericid, levuricid, fungicid, microbactericid, sporicid si virulicid, inclusiv coronavirusul SARS-CoV-2 (SR EN 14476).
- Număr anunț
- DA26942934
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2 (CUI 13811802)
- Furnizor / câștigător
- RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.