Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 PERIE SIRMA CONICA 100X0.3#2000000057408#3165140087230 buc 1 54.5378 2 MANUSI PRACTIC NITRIL M(50BUC-SET) #5203399240285 #5203399300040 #5203399300088 buc 10 33.5294 3 OSB 3 18MM (2.5X1.25) #2000000234298 buc 5 66.3866 4 LOPATA DE ZAPADA CHIONE #5949026900640 buc 6 20.9244 5 80X80MM BALAMA PATRATA 102503 080Z #4003984011013 #5949004631573 buc 8 4.1176 6 150X100MM ZAVOR DE INCHIDERE 102214 140Z#4003984602228 buc 4 13.0252 7 HOLSURUB 3X50 buc 500 0.03 8 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) #7340118303703 #7340118303628 #7340118303680 buc 15 67.1429
- Număr anunț
- DA26947115
- Autoritate contractantă
- S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.954,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.954,50 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.