Atribuită Cumpărare directă

MASINA GAUR. PERC.500W RD-ID26 GT Bormasina cu percutie Raider 500 W Rd-Id26 Gt este o scula folosita pentru lucrari de reparatii si amenajari in casa, gradina sau pe balcon. are o putere nominala de 500W gaureste rapid si fara efort in diverse suprafete de lucru gaurire/gaurire cu percutie/reverse / controlul vitezei are un maner suplimentar 3000 percutii/minut Cum folosesc Masina de gaurit cu percutie Raider RD-ID26 GT? Masina de gaurit cu percutie Raider RD-ID26 GT este necesara unor industrii precum prelucrarea lemnului, metalurgie, constructii, amenajari sau pentru uzul casnic. Vei reusi sa executi gauri in beton, lemn, caramida, etc. Cu ajutorul acestei bormasini poti actiona puternic si repede asupra unor suprafete dificil de gaurit cu alte unelte. Masina de gaurit cu percutie Raider RD-ID26 GT te ajuta la gaurirea betonului, iti va usura lucrarile de gaurire a metalului si pe cele de prelucrare a lemnului. Avantajele produsului: Unul dintre cele mai importante avantaje ale folosirii acestei bormasini Raider RD-ID26 GT este mecanismul de percutie, care este unul electric-pneumatic. Poti preselecta rapid turatia necesara diverselor operatiuni de gaurire. Masina de gaurit cu percutie Raider RD-ID26 GT are un maner ergonomic cu softgrip si inca un maner suplimentar. El se poate roti spre stanga sau spre dreapta in functie de nevoia ta. Tensiunea folosita de acest produs electric este de 230 V, ceea ce te ajuta sa il alimentezi de la diferite prize. Sp

Număr anunț
DA26950322
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,63 RON
Valoare atribuită
75,63 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,63 RON

din 75,63 RON estimat