Atribuită
Cumpărare directă
DISNEY. WALL-E - 164 buc. AUTOCOLANTE REPOZITIONABILE. PETER PAN - 164 buc. DISNEY. IN CAUTAREA LUI DORY - 36 buc. PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. NOAPTEA DE AJUN - 36 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Comori ale istoriei. Lectura si activitati. Magda Stan - 123 buc. OLIVER TWIST. Charles Dickens - 123 buc. PE DRUMURI DE MUNTE. Calistrat Hogas - 136 buc. COMOARA DIN INSULA. Robert Louis Stevenson- 136 buc. 50 DE IDEI PE CARE TREBUIE SA LE CUNOSTI. Istorie. Ian Crofton - 67 buc; fiecare pachet conține surprize dulci.
- Număr anunț
- DA27006015
- Autoritate contractantă
- COMUNA INDEPENDENTA-JUD. CALARASI (CUI 3966370)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.324,17 RON
- Valoare atribuită
- 16.324,17 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.