Atribuită
Cumpărare directă
Dermofarm dezinfectant maini 5L cod 5210, 40 bucati, pret final 130 lei + tva Farmec gel dezinfectant maini 5L cod 5260, 16 bucati, pret final 160 lei + tva Farmec gel dezinfectant maini 500ml cod 5040, 62 bucăți, pret final 23 lei + tva Dermofarm dezinfectant suprafete 750ml cod 5230, 40 bucati, pret final 22 lei + tva Farmec gel dezinfectant mâini 150ml cod 5030, 40 bucati, preț final 7 lei +tva
- Număr anunț
- DA27024337
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.346 RON
- Valoare atribuită
- 10.346 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.