Atribuită Cumpărare directă

Router wireless MikroTik RB951G-2HnD, 5xGbit LAN, 10/100/1000 Mbps

Număr anunț
DA27014511
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,89 RON
Valoare atribuită
397,89 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,89 RON

din 397,89 RON estimat