Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata si accidente-grup pentru categoriile de angajati din cadrul Directiei Politia Locala. Numarul de angajati care vor beneficia de asigurare de viata si accidente este de 69 persoane conform tabelului nominal ce va fi transmis pe e-mail.Asigurarea va permite o variatie a numarului de personal +/- 10% fara plata unei sume suplimentare. Evenimentele asigurate, riscurile acoperite si indemnizatiile de asigurare se regasesc in caietul de sarcini atasat. Asigurarea de viata si accidente de grup se va incheia pe o perioada de un an.
- Număr anunț
- DA26947997
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.414 RON
- Valoare atribuită
- 6.414 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.