Atribuită Cumpărare directă

HDD extern, 8TB, Expansion, 3.5", USB3.0, negru, alimentare la 220V - 2 bucati, necesare pentru Recensamantul General Agricol - runda 2020. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate. Termen de livrare: 11.12.2020

Număr anunț
DA26969620
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30234600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat