Atribuită Cumpărare directă

Analiza de risc la securitatea fizica pentru obiectivele, bunurile, valorile si protectia persoanelor. Se vor respecta cerintele caietului de sarcini.

Număr anunț
DA26953372
Autoritate contractantă
COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
Furnizor / câștigător
Simon Viorel PFA (CUI 35770592)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat