Atribuită Cumpărare directă

Laptop LENOVO V15 ADA, AMD Ryzen 3 3250U pana la 3.5GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, AMD Radeon G

Număr anunț
DA26978677
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA BRAILA (CUI 4343249)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403,04 RON
Valoare atribuită
8.403,04 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
06.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403,04 RON

din 8.403,04 RON estimat