Atribuită
Cumpărare directă
3029119 MASCA BAIE START 550 KIT+LAVOAR+OGLINDA BUC 1,00 199,00 167,23 31,77 3024475 BATERIE DECO LAVOAR BDC2 FERRO BUC 1,00 85,00 71,43 13,57 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V BUC 1,00 9,50 7,98 1,52 7046991 USCATOR RUFE ELITE 0503SEH BUC 2,00 49,98 84,00 15,96 6017099 SCARA OTEL 3 TREPTE WR2030 II BUC 2,00 78,68 132,24 25,12 6022038 SCARA AL 5 TREPTE 2915 BUC 1,00 139,00 116,81 22,19 6022032 SCARA AL 3X9 6625 BUC 1,00 430,01 361,35 68,66 8059478 KENT-ELEMENT CUIER CIV BH 1C BUC 1,00 139,00 116,81 22,19 8703631 BIROU V498 SONOMA 1300X630X750 DDM 1C BUC 1,00 289,00 242,86 46,14 3037873 PRAJITOR DE PAINE STUDIO CASA WB1T BUC 1,00 69,00 57,98 11,02 Total 1.358,69 258,14 Total de plata ( col.5 + col.6 ) 1.616,83
- Număr anunț
- DA26953329
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.358,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.358,69 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.