Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 500 COLI/TOP 46 10.95 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 95 0.39 G BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM DACO 2 4.4 CALCULATOR MILAN 152512 3 38.5 CAPSATOR DACO 244 1 11 PERFORATOR DACO 230 1 21.41 PERMANENT MARKER MILAN 3 2.2 CAPSE 24/6 D.RECT 5 0.44 RADIERA 430 1 0.8 PIX 55 0.45 CORECTOR CREION 9ML DACO 3 2.85 RIGLA 50 CM 4 1.3 MINA CREION MECANIC DACO 0.5 3 0.84 CUTTER MARE BLISTER 4 1.25 BATERII VARTA ALCALINE LONGLIFE 640836 2020 4 1.68 BATERII VARTA AAAA 4 1.68 DOSAR CU SINA 20 0.35 FISA MAGAZIE 1000 0.08 MARKER CD/DVD DACO 2 2.52 MAPA PLASTIC CU CAPSA DACO 5 1.42 ELASTIC BANI 10 2.4 CAPSE 24/6 D.RECT 5 0.44
- Număr anunț
- DA26979956
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 891,86 RON
- Valoare atribuită
- 891,86 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.