Atribuită
Cumpărare directă
HyFlex EDM NiTi - ace rotative NiTi, de generatie a cincea, pentru canalul radicular Avantaje: Flexibilitate crescuta Rezistenta extrema la fractura - cu pana la 700% Preparare centrata a canalului Suprafata intarita in mod special Mai putina pilire necesara pentru succesul tratamentului Proces de fabricatie inovator, care foloseste prelucrarea prin descarcare electrica Piesele de lucru se prelucreaza in procesul de fabricatie EDM prin generarea unui potential între piesa de lucru si unealta. Aceasta creeaza suprafata unica a noilor pile NiTi si intareste si sporeste rezistenta acelor HyFlex EDM la fractură. Această combinatie, cu totul unica, intre flexibilitate si rezistenta la fractura face posibila reducerea numărului de instrumente necesare pentru curatare si modelare în timpul tratamentului de canal radicular, fara a fi necesara compromiterea pastrarii anatomiei canalului radicular Special conceput pentru calea de alunecare Date tehnice: Viteza de rotatie: 400 rpm Cuplu de torsiune: pana la 2.5 Ncm (25 mNm) Prezentare: HyFlex EDM OneFile 25mm - 1 blister x 3 ace
- Număr anunț
- DA26977243
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33134000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.762,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.762,50 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.