Atribuită
Cumpărare directă
Toner original OKI MC853dn black buc 4 Toner original OKI MC853dn cyan buc 2 Toner original OKI MC853dn magenta buc 2 Toner original OKI MC853dn yellow buc 2 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat B4U buc 300 Biblioraft bibliorafturi plastifiat plastefiat 7.5 7,5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U buc 40 Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA top 75 Hartie copiator A3 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA top 4
- Număr anunț
- DA27003404
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE (CUI 4279910)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.419,03 RON
- Valoare atribuită
- 5.419,03 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.