Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: 1 serviciu EoMPLS 1 Gbps – 55 euro fara tva/luna. 1 serviciu internet 200 up to 400 Mbps + 1 Gbps National – 50 euro fara tva/luna. Perioada contractuala = 24 luni. Valoarea lunara a abonamentului pentru cele doua servicii este de 105 euro fara tva. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 24 luni este de 2.520,00 euro fara tva, reprezentand 12.447,03 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9393 Ron, valabil pentru 02.12.2020.
- Număr anunț
- DA26956310
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.447,03 RON
- Valoare atribuită
- 12.447,03 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.