Atribuită
Cumpărare directă
Accesorii pentru trenajor - aparat pentru antrenamentul sportivilor de performanta,in special pentru disciplinele de schi fond si biathlon. Accesoriile includ cadru de structura metalica pentru prinderea aparatului, sistem de cabluri special care pun in miscare aparatul, protectie aparat,manere argometrice speciale destinate utilizarii cablurilor pe durata antrenamentului
- Număr anunț
- DA26964169
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- FOR SPORT BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 27046255)
- Cod CPV
- 37441900-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.500 RON
- Valoare atribuită
- 31.500 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.