Atribuită
Cumpărare directă
ARO BURETI BAIE MASAJ,CRETA SCOLARA COLOR,CRETA SCOLARA ALBA,BTS PIGNA BLOC A4,CAIET A5 DICT , CAIET A5 MAT,CAIET A4 60F,D, CAIET A4 60F,SET CREIOANE RADIERA,PENSULE TESITE,ACUARELE 12 CULORI,RIGLA 20CEM,BLISTER 3 RADIERE,TRUS AGEOMETRIE 7 PCS,PIX GEL ERASABLE,SET 3 ASCUTITORI,PIGNA CAIT BIOLOGIE,PIGBA CAIET GEOGRA,
- Număr anunț
- DA26973930
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.736,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.736,72 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.