Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar BIDINEA BUC 1 10.08 BIDINEA BUC 1 12.61 BIDINEA BUC 2 36.135 SILICON NEGRU BUC 5 27.394 LAC MAHON 2.5L BUC 1 87.39 GRUND GRI 0.75L BUC 2 12.69 DILUANT BUC 1 8.4 DILUANT BUC 1 5.89 PUBELA 120 L BUC 2 123.845 PUBELA 240L BUC 1 207.56 LOPATA ZAPADA BUC 3 26.89 LOPATA ZAPADA BUC 1 30.67 LACAT BUC 1 4.62 SILICON BUC 8 13.6975 SILICON BUC 2 12.605 PENSULA BUC 5 9.244 PENSULA BUC 5 7.648 PENUSLA BUC 5 6.722 M5 PROPER SAC 3 10.9233 MR PROPER 5 L BUC 1 31.6 SOLUTIE DESFUNDAT TEVI BUC 2 12.355 SPUMA MONTAJ MANUALA BUC 10 23.361 SPUMA MONTAJ PISTOL BUC 5 19.58 SPUMA MONTAJ PISTOL BUC 5 26.89 PENSULA BUC 5 9.244 PENSULA BUC 5 7.648 PENSULA BUC 5 6.722 TRAFALET BUC 5 21.428 DOMESTOS BUC 10 6.856 MR PROPER BUC 2 10.925 LEBADA LEMN BUC 4 9.16 PENSULA BUC 10 5.042 PENSULA BUC 10 3.782 LAVABILA 15L BUC 2 172.27 LAVABILA 15L BUC 1 163.87 BANDA SEMNALIZARE BUC 14 12.605 SIGURANTA DIFERENTIALA BUC 4 174.79 SIGURANTA DIFERENTIALA BUC/ 10 163.866

Număr anunț
DA27029782
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.201,30 RON
Valoare atribuită
5.201,30 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.201,30 RON

din 5.201,30 RON estimat