Atribuită
Cumpărare directă
Corpuri de biblioteca (dulapuri) din pal cu 4 usi batante, cu 5 polite, dimensiuni: 720 x 340 x 2180 mm.; Material: Placi aglomerate de lemn melaminate pe doua fete, cu grosimea de 18 mm, calitatea A; tip de incleiere D, clasa de emisie E1. Culoare melamina: 9763 BS Wenge Lousiana Compartimentare interioara cu polite 5 buc. din PAL, cu grosimea de 18 mm, bordurate mecanizat pentru rezistenta sporita cu cant ABS 0.4 Fronturi cu balamale aplicate cu deschidere la 110grade. Fronturile bordurate integral cu cant ABS 2mm in aceeasi nuanta cu melamina PAL Spatele este realizat din HDF 3mm melaminat pe o parte; Manere aluminiu 96mm Sistem de inchidere cu yala cu butuc si zavor pentru fiecare corp; Montaj cu sistem de prindere la perete -conform ofertei nr 201000027/17.11.2020
- Număr anunț
- DA26990082
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
- Cod CPV
- 39155000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.