Atribuită Cumpărare directă

Umidificator in sistem inchis cu apa sterila si adaptor pentru debitmetru, utilizat pentru umidificarea oxigenului inspirat de pacient Recipientul cu apa sterila este prevazut cu gradatii pe lateral Capacitate 350 ml Steril : valabilitate 5 ani Fiind un produs fragil la transport se recomanda achizitia a minim 250 buc, pentru a putea fi trimis cu paletel de lemn.

Număr anunț
DA26987478
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33157700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat