Atribuită Cumpărare directă

Birou din pal melaminat cu grosime de 36 mm,cu picioare din pal cu grosimea de 36 mm, cu pazie, cu colturile rotunjite, cu finisaj ABS 44x2 mm Culoare bordo

Număr anunț
DA26991042
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
MOB ART GRUP SRL (CUI 15142917)
Cod CPV
39121000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat