Atribuită Cumpărare directă

08-010-0085-22 -- POMPA COMBUSTIBIL -- 1 BUC -- 1936.34 RON+TVA 07-000-0125-03 -- REZERVOR 1000L -- 2 BUC -- 381.59 RON+TVA/BUC 08-010-0085-41 -- FURTUN 10 MM MUFAT -- 1 BUC -- 394.17 08-006-0352-01-- FILTRU COMBUSTIBIL -- 1 BUC -- 172.47 RON

Număr anunț
DA27022945
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Furnizor / câștigător
MUNAX SRL (CUI 15380528)
Cod CPV
16810000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.266,16 RON
Valoare atribuită
3.266,16 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.266,16 RON

din 3.266,16 RON estimat