Atribuită Cumpărare directă

dimensiuni A5, 12 file print policromie fata + 1 fila print policromie fata - 1 culoare verso, finisare cu spira metalica, suport carton rigid 300-350 g

Număr anunț
DA26987985
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
LAGRI GROUP SRL (CUI 11129834)
Cod CPV
30199792-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.888 RON
Valoare atribuită
9.888 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.888 RON

din 9.888 RON estimat