Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 2 BRELOC CHEI BUC 10 3 PIX UM 170 BUC 12 4 ALONJE CAPACITATE MARE 20/SET SET 1 5 CONDICA DE PREZENTA BUC 2 6 CARD MEMORIE MICRO SD BUC 2 7 TONER CANON CEXV-14 BUC 1 8 TONER KYOCERA TK 1170 BUC 2 9 MOUSE WIRELESS MICROSOFT BUC 2 10 SEPARATOR C7 SET 1 11 AGRAFE 32MM BUC 11 12 DOSAR PVC BUC 100 13 MINA CREION 1.0MM BUC 10 14 BIBLIORAFT 75MM BUC 25 15 FOLIE PROTECTIE 100/SET SET 4 16 BANDA ADEZIVA 19X33 BUC 4 17 BANDA ADEZIVA 48X66 BUC 2 18 CAPSE 24/6 BUC 2 19 AGRAFE 50MM BUC 1 20 PIX CU MECANISM BUC 6 21 CREION MECANIC 0.7 BUC 2 22 MINA CREION 0.7 MM BUC 2 23 FLUID KORECTOR KORES BUC 1 24 CAPSATOR KANGARO 24/6 BUC 1 25 PERFORATOR KANGARO BUC 1
- Număr anunț
- DA27024867
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.316,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.316,31 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.