Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta JUDETUL CALARASI CIF: 4294030 2) Tip asigurare –CASCO / VALOARE 2.883,10 lei/3.772,18 lei/2.082,81 lei/2.833,30 lei 3) Date despre asigurare/acoperiri – Polita CASCO pentru 12 luni, pentru Dacia Duster, an 2018 CL07WTX/Renault Megane,an 2016 CL02JUD/ Renault Megane,an 2016 CL20CJC/Renault Kadjar,an 2017 CL05TSW 4) Tip asigurare-RCA/VALOARE 516 lei/626 lei 5) Valabilitate: 12 LUNI 6) Prima de asigurare totala: -CASCO TOTAL-11.571,39 lei -RCA TOTAL-1.142 lei -7) Conditii de plata -INTEGRAL
- Număr anunț
- DA26975969
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.713,39 RON
- Valoare atribuită
- 12.713,39 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.