Atribuită Cumpărare directă

UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de consultanta pentru elaborarea cererii finantare si depunere proiect ”Dezvoltarea retelelor inteligente de distributie a gazelor naturalee in orasul Negresti Oas” in cadrul POIM 2014-2020, AP 8, OS 8.2. Serviciile care se doresc a se achizitiona sunt: Etapa I - Analiza ideii de proiect; analiza eligibilitatii activitatilor, corelate cu cerintele programului de finantare; vizita de lucru; definirea activitatilor, posturilor si a fiselor posturilor; stabilirea calendarului activitatilor; realizarea cererii de finantare; realizarea bugetului proiectului; modelarea bugetului; verificarea document. emise de institutii publice; furniz. de informatii si formulare pt obtinere avize; pregatirea proiectului cf cerintelor finantatorului; depunerea cererii de finantare in platforma MySmis, cf cerintelor finantatorului. Etapa a II-a - Supravegherea procesului de verificare a cererii de finantare, comunicare permanenta cu beneficiarul, analiza, intocmirea si depunerea raspunsurilor la clarificari in vederea finalizarii procesului de evaluare, inclusiv contestatii daca este cazul. Etapa a III-a - Perioada de precontractare si semnarea contractului de finantare: suport in pregatirea documentelor solicitate in perioada de precontractare si a doc. necesare samnarii contractului de finantare.

Număr anunț
DA27005096
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat